Oleme ühenduses
Me usume isiklikesse kohtumistesse ja pikaajalistesse suhetesse oma klientide ja partneritega. Seepärast peame me tähtsaks, et teil oleks kerge meiega ühendust saada.
Palun kinnita "Captcha"
Andmete eeskirjade hoiatus
Andmete eeskirjadega nõustumine Andmete eeskirjad
Aitäh [name], me võtame teiega ühendust.

Teretulemast Scanderi perre

Scanderis aitame me oma oskuste ja teadmistega muuta kliendi töötajate tööpäevad efektiivsemaks. Anname teile ruumi kasvamiseks ja spetsialistina on teil oluline roll meie firma tuleviku kujundamisel.

Ruumi kasvamiseks
Sinu oma isiklik mentor
Unikaalsed tooted
Vastutus koos vabadusega

“Scandris on oluline, et te julgete olla te ise – meie töötajad on kõik ainukordsed nagu ka meie tooted.”

Mathias Monzeni - Sales Director, Sweden

Elu spetsialistina

Scanderis tähendab müümine pigem nõustamist. Me loome pikaaegseid kliendisuhteid ja toetame neid oma teadmiste ja teenustega. Ka teie saate aidata meid uute unikaalsete toodete välja arendamisel oma analüüsidega klientide olukorra kohta.

Scander on üks mitmetest Rahmqvist Grupi spetsialiseerunud kaubamärkidest ja täna on meid seal ligi 250 edukat müügiinimest.

Ruumi kasvamiseks

"Ma alustasin oma karjääri Scanderis 2016. aasta. Mul ei olnud mingit eelnevat müügikogemust. Ma olin töötanud koolis õpilaste tugiisikuna, aga ma vajasin uusi väljakutseid ja samuti teenida ka rohkem. Mul oli ainult palju tahtmist ja võitja hoiak. Täna olen ma Scanderi parim müüja ja see on alles algus." - Johannes Rosenö, Wellness Specialist, Scander

Igaühel on Scandris oma ainulaadne lugu, ka sinul. Koos meiega saad sa kasvada hoolimata sellest, kust sa tuled. Et sa oleksid müügitöös edukas, anname me sulle oma isikliku mentori ja pakume pidevalt uusi koolitusi Rahmqvist College’is ning müügituge.

Teised räägivad vabadusest koos vastutusega. Meie räägime vastutusest koos vabadusega. Scandris saad sa suured eesmärgid, aga ka palju vabadust nende saavutamiseks.

“Hea karjääri alus on head põhiteadmised. Mis puudutab müügitööd, siis see on just see, mis sa saad Rahmqvist College’is.”

Bjørn-Ove Emaus Rahmqvist College’I direktor

Full rahmqvistcollege

Rahmqvist College – meie oma kool

Kõik meie müügiinimesed läbivad põhikoolituse. Seal õpid sa kunsti, kuidas saab lihtsamini müüa. Meie koolituste lahutamatu osa on seos praktikaga ja kõik meie treenerid tegelevad müügiga igapäevaselt.

Full inspireravarandratemp

Me inspireerime üksteist

Me teame, et müügiinimesed on väga võistleva iseloomuga. Lisaks meie riigipõhistele üritustele, toimub meil iga kolme aasta tagant Euroopa galaõhtu. Seal autasustame oma edukaid kolleege nende töö eest.

Terved töötajad on õnnelikud töötajad

Me tahame, et sul oleks tasakaal töö ja vaba aja vahel. Seepärast investeerime me palju terviseüritustesse. Näiteks osaleme me igal aastal Lindigöloppeti maratonil ja organiseerime muid spordiüritusi.

Meie oaas Lõuna-Aafrikas

Mapungubwe looduspargis on meie konverentsikeskus Lõuna-Aafrikas. Siin me premeerime oma kolleege, kes on saavutanud eriti väljapaistvaid tulemusi ja saame inspiratsiooni fantastilisest ümbrusest. Seal saad sa kogeda kogu Aafrika metsikut loodust.

Küpsiste sõnum. Rohkem teavet
Keeldu
Luba Küpsised